Wprowadzenie do Job Craftingu.

Coaching / Webinar

Wprowadzenie do Job Craftingu.

award

Job-crafting jest popularną metodą pomagającą przeprojektować pracę tak, by była bardziej dopasowana do lidera/pracownika i dawała więcej poczucia sensu. To metoda oparta o wyniki badań naukowych, stosowana w największych i najbardziej innowacyjnych światowych firmach (Google, Facebook itp.) pozwalająca na zwiększenie zaangażowania i satysfakcji z pracy poprzez przemodelowanie obowiązków zawodowych. Podczas krótkiego warsztatu, poznasz metodę i jej założenia poparte praktycznymi przykładami.
 

 

DLACZEGO WARTO UCZESTNICZYĆ W SZKOLENIA :
Celem warsztatu jest poznanie metody, dzięki której można realnie podnieść poziom dopasowania między codziennymi obowiązkami, a osobistymi wartościami, zdolnościami, umiejętnościami, potrzebami i preferencjami.
 

DO KOGO JEST SKIEROWANE SZKOLENIE (GRUPA DOCELOWA):

 • osób poszukujących poczucia sensu pracy i/lub odczuwających brak zadowolenia z pracy
 • team liderów chcących podnieść zaangażowanie zespołu
 • HR Business Partnerów, działów HR dbających o rozwój pracowników
   

godziny zajęć / czas trwania: 2h lekcyjne, 12-00 - 13.30

 

PROGRAM SZKOLENIA/WARSZTATU:

 • Czym jest job crafting i jakie są korzyści z jego stosowania? Teoria i przykłady.
 • Po co craftować? – potrzeby prowadzące do przekształcania pracy.
 • Mity na temat pracy – fałszywy obraz budowania sensu pracy.
 • Pozafinansowe motywy podejmowania pracy.
   

 

SŁÓW KILKA O TRENERZE:
Marta Borowiec
Coach, trener i praktyk w zakresie realizacji projektów dofinansowanych z UE. Koordynowała projekty od pomysłu do rozliczenia dotacji, co pozwoliło na zdobycie doświadczenia w pracy przy projektach tzw. miękkich i infrastrukturalnych w ramach perspektywy finansowej 2007-2013, 2014-2020 oraz 2021-2027 (RPO WP, FEP, EFS, POPC, POIŚ, POIG, POWER, PFRON, PWT PL-RU, PWT LT - PL – RU, URBACT III i inne).
Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie. Ukończone studia podyplomowe z pedagogiki, doradztwa zawodowego i coachingu.
Posiada 15 letnie doświadczenie w pracy jako trener. Pracuje warsztatowo, prowadzi coaching i mentoring m.in. pomaga przedsiębiorcom w zakładaniu i dofinansowaniu działalności gospodarczej, rozwoju firm i tworzeniu nowych produktów. Jest również facylitatorką metody Job Crafting oraz Design Thinking. Prowadzi konsultacje w zakresie poprawy jakości pracy w organizacji. Pasjonuje się kryzysami i wartościami jakie przynoszą jednostce i organizacji. Jest konsultantem i mentorem i kryzysowym. Prowadząc szkolenia łączy swoją wiedzę praktyczną z metodami coachingowymi. Uczestnicy szkoleń nie tylko zwiększają swoje kompetencje, ale również wychodzą zainspirowani do zmian i dalszego rozwoju.

 

 

Szkolenie poprowadzi: ALL TRAINING AND IT Marcin Sobota


Wybierz odpowiadający Ci termin

19.06.2024 - 19.06.2024
Coaching / Webinar

Cena:

180,00 ZŁ / OS.

Formularz zapisu: