Rola witamin oraz mikro i makroelementów w żywieniu człowieka - kurs online

Dietetyka / Szkolenia Online

Rola witamin oraz mikro i makroelementów w żywieniu człowieka - kurs online

award

Profesjonalne szkolenia online – całkowicie za darmo. Zdobądź wiedzę i wartościowy certyfikat. Zapisz się już dziś i ucz się, gdziekolwiek jesteś! Zdobyty dzięki naszemu szkoleniu certyfikat z pewnością da Ci do ręki mocny argument w rozmowie z pracodawcą czy przełożonym.

Cel szkolenia: zdobycie wiedzy dotyczącej wpływu żywienia na zdrowie człowieka. Uczestnik szkolenia zapozna się z rolą mikro i makroskładników wpływających na psychofizyczne funkcjonowanie człowieka. Zapozna się z prawidłowym rozkładem kaloryczności posiłków w codziennym jadłospisie. Pozna również podstawowe witaminy – ich wpływ oraz zapotrzebowanie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Tematyka szkolenia obejmuje również prawidłowe zestawienie witamin i składników w diecie mężczyzn.

Szkolenia prowadzone są w trybie indywidualnym, dlatego prowadzimy nabór ciągły (oznacza to, że nie musi zebrać się minimalna liczba uczestników w danym terminie). Naukę rozpoczynasz w dowolnym czasie i w wybranym przez siebie tempie realizujesz program.

PROGRAM SZKOLENIA:
I. ZDROWIE I ŻYWIENIE. MAKROSKŁADNIKI W ŻYWIENIU CZŁOWIEKA 1 godz.
 Białka, Węglowodany, Tłuszcze
II. MIKROSKŁADNIKI W ŻYWIENIU CZŁOWIEKA 2 godz.
 Witaminy, Składniki mineralne, Prawidłowy rozkład kaloryczności posiłków w codziennym menu
III. WITAMINY – ICH FUNKCJE I ŹRÓDŁO 2 godz.
 Witaminy rozpuszczalne w wodzie, Witaminy rozpuszczalne w tłuszczach, Rola witamin, ich źródła i zapotrzebowanie organizmu, Prawidłowe zestawienie witamin i składników w diecie mężczyzn
Razem liczba godzin: 5

Dokumentacja: Po pozytywnie zrealizowanym szkoleniu wystawiane są dokumenty (zgodnie z zamówieniem) wydane przez firmę szkoleniową oraz Placówkę Kształcenia Ustawicznego PSYCHODIA (Numer RSPO: 270751).
Na dokumentacji nie ma zapisu o trybie i formie kształcenia.

Szkolenie poprawdzi: PSYCHODIA – Centrum Badań i Usług Psychologicznych


Wybierz odpowiadający Ci termin

25.10.2021 - 25.10.2021
Dietetyka / Szkolenia Online

Cena:

0,00 ZŁ / OS.

Formularz zapisu: