Mentoring Witalny by Anna Owczarek

Mentoring Witalny by Anna Owczarek
Mentoring Witalny by Anna Owczarek
Dane firmy:

ul.

NIP:

Osoba kontaktowa:

Anna Owczarek

anna@mentorwitalny.pl

603452886

Cześć, jestem Ania Owczarek i pomimo ekonomicznego wykształcenia w SGH w Warszawie, pracy zawodowej od zawsze związanej z zarządzaniem, PR'em i marketingiem odkąd pamiętam jestem związana ze zdrowym stylem życia i holistycznym podejściem do niego. Pracowałam w różnych mniejszych i większych firmach, korporacjach, agencjach PR, nawet z krótkim epizodem w Polskiej Ambasadzie w Pradze w Wydziale Ekonomicznym. Niemniej jednak od zawsze towarzyszyła mi zarówno prywatnie jak i zawodowo synergia między pracą, sportem, relaksem, a odżywianiem (testowałam, zmieniałam nawyki cały czas starając się utrzymywać równowagę w życiu).

Blisko 10-lat współtworzyłam Łódzkie Stowarzyszenie Slow Food, zostając w międzyczasie Managerem Technologii Smaku. Zgłębiając cały czas tajniki zarówno diet couchingu, różnych formy regularnego ruchu, relaksu, czy nawyków kończąc w tzw. międzyczasie różnego rodzaju kursy i szkolenia m.in. z asertywności, produktywności, zarządzania sobą w czasie, zarządzania ludźmi, czy dress codu kadr managerskiej zdobyłam doświadczenie jak wytrwać w dobrych i zdrowych nawykach każdego dnia, krok po kroku, minuta po minucie.

Dziś układając sobie wszystko w całość, swoje lata pasji i doświadczeń rozpoczynam nowy rozdział życia. Chcę, jako Mentor Witalny pomagać Kobietom w ciągłym niedoczasie, bo żyję w nim podobnie jak one i doskonale rozumiem, że czasem brakuje nam siły, czasu, chęci, motywacji do odzyskania witalności, nie wspinając o chwilach dla samej siebie.

Odkąd pamiętam chętnie dzieliłam się swoimi doświadczeniami i pasją. Dziś pasję zamieniam w misję i teraz już oficjalnie mogę dzielić się swoją wiedzą jak w rytmie slow w zgodzie z własnym ciałem kroczyć przez świat.

Jeśli jesteś Kobietą w ciągłym niedoczasie, która poszukuje nowych sposobów i rozwiązań na odzyskanie witalności, to zapraszam. Zachęcam Cię do zmiany.

Ania Owczarek