O nas

      Zanim zagłębisz się w portal edukacyjny poznaj mnie - założyciela "wykwalifikowanych" trochę bliżej
 

Jestem Anna, pochodzę z południa Polski. Pięć intensywnych lat z mojego wykształcenia spędziłam w uczelnianych ławkach jako studentka fizjoterapii. Z sukcesem zakończyłam ten etap nauki z tytułem magistra.

Dwa lata spędziłam pracując w zawodzie przy fizykoterapii. Kto chodził na rehabilitację ten wie o czym piszę: laser, ultradźwięki, krio i te sprawy. Pomimo, że chciałam pomagać innym to nie do końca potrafiłam się odnaleźć na tak spokojnym, ułożonym i zaplanowanym stanowisku.
   
Rozglądając się za czymś bardziej ekspresyjnym, stałam się przez kolejne dwa lata asystentką właściciela firmy węglowej. Tak, tak – węglowej. To był początek odkrywania nowej drogi. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej, pomimo braku jakiejkolwiek wiedzy w tym zakresie, a jedynie na podstawie dialogu, otrzymałam kartę zaufania, ktoś tak po prostu – uwierzył we mnie! Poznałam: od podstaw aspekty prowadzenia działalności gospodarczej oraz podkarpackie drogi przemierzane w celu pozyskiwania klientów i dopinania zleceń z GS-ami (Gminnymi Spółdzielniami). To był intensywny czas - obfity w motywację, determinację i zaangażowanie.

Z bagażem nowych doświadczeń głowa podpowiadała mi aby nie odpuszczać dziedziny mojego wykształcenia. Pojawił się pomysł, że jeśli nie rehabilitacja to może masaż? Idąc tym tropem ukończyłam ponad 10 szkoleń z tego zakresu od masażu klasycznego po antycellulitowe i relaksacyjne. Jeszcze wtedy nie wiedziałam, że właścicielka firmy szkoleniowej to moja przyszła szefowa. Szkolenia dodały wiary w siebie i otworzyły nową perspektywę pracy zawodowej.

Ten etap zatrudnienia był mocno progresywny. Początkowo jako rehabilitantka środowiskowa, miałam pod opieką m.in. dwóch pacjentów po 80-tce z którymi od razu złapałam fajny kontakt, dzięki czemu: im chciało się ćwiczyć a mi chodzić do pracy. Potem potoczyło się już samo i szczebel po szczeblu awansowałam. Zaczynając od środowiska po organizatora kursów aż do menadżera ds. szkoleń. Na swoim pokładzie miałam świetny zespół ambitnych osób. Tak minęły mi kolejne 4 lata. To ten czas wzmocnił mnie jako osobę. Dał wiarę we własne siły i otworzył oczy na to czego tak naprawdę wszędzie szukałam – kontaktu z ludźmi i nowych wyzwań.

Jak to w życiu bywa, coś się kończy a coś zaczyna. I tak zaczęła się moja historia z własną firmą, której scenariusz możecie pisać już razem ze mną.


 

Wiedza to potęga. Potęga to możliwości. Możliwości to sukces.
- Wykwalifikowani.eu

 


Czym charakteryzuje się portal "wykwalifikowani"?

 • To całkowicie darmowa wyszukiwarka szkoleń dla przyszłych kursantów
 • Prezentuje ofertę edukacyjną firm i ośrodków szkoleniowych w różnych branżach zawodowych
 • Łączy ze sobą firmy edukacyjne w celu zwiększenia możliwości działań
 • Posiada dodatkowo wewnętrzną bazę ponad 40 szkoleniowców
 • Systematycznie powiększa swoją ofertę edukacyjną w celu stworzenia porównywarki szkoleniowej
 • W utrudnionych kontaktach z firmami szkoleniowymi - chroni tarczą i wyciąga pomocną dłoń dla każej osoby zapisującej się na wydarzenia poprzez portal.
 • Umożliwia kontakt różnymi kanałami
 • Udostępnia darmowe artykuły trenerskie
 • Informuje o zbliżających się ciekawych i często darmowych wydarzeniach
 • Zapis na szkolenie bez zbędnych formalności i zakładania kont

 

 

W czym mogę Ci pomóc?

 • Koordynuję prawidłowy przebieg konferencji, eventów, szkoleń otwartych i zamkniętych a także tych połączonych z firmową integracją
 • Organizuję kompleksowe szkolenia wyjazdowe
 • Nadzoruję szkolenia on-line
 • Prowadzę konsultacje on-line i stacjonarne (Rzeszów)
 • Dla startujących w branży szkoleniowej prowadzę analizę firmy i „burzę mózgów” na co warto zwrócić uwagę
 • Początkiem miesiąca analizuję ofertę edukacyjną każdego z Partnerów pod kątem możliwości zapisu tj. dostępności terminów wydarzeń
 • Dla Partnerów wyszukuję zapytania ofertowe i prowadzę pełną dokumentację konieczną do wzięcia udziału w postępowaniu konkursowym

   

Moim celem jest stworzenie największej profesjonalnej ogólnopolskiej bazy firm szkoleniowych, szkoleniowców, kursów i warsztatów co przyniesie dla Was bogatą w oferty porównywarkę cen, firm i wydarzeń.

Współpraca z nami poprzez dołączenie do grona Partnerów Portalu i publikacja własnej oferty szkoleniowej oraz artykułów to dopiero początek, który otwiera drogę do różnych form dalszej współpracy - Razem możemy więcej!


 

Prowadzisz firmę szkoleniową?
Dołącz do nas wybierając dowolną drogę kontaktu i daj znaleźć się klientom - Oni szukają właśnie Ciebie!
 

Wykwalifikowani.eu - to doskonałe miejsce do reklamy i promocji Twoich usług szkoleniowych a przy tym dotarcia do licznego grona nowych Klientów.

Pełną rejestrację na portalu przeprowadza administrator po wcześniejszym ustaleniu szczegółow i na podstwie "formularza zamównia usługi". My stworzymy wizytówkę Twojej firmy a Ty otrzymasz od nas widomość mailową potwierdzającą rejestrację w serwisie i prośbę o ustalenie własnego hasła dostępowego do konta Partnerskiego. Będzie można już wprowadzać szkolenia oraz ich terminy.  Korzystaj z narzędzi promocyjnych aby skuteczniej docierać do szerokiego grona klientów (m.in. artykuły branżowe, szkolenia promowane, banery reklamowe, wyróżnienia graficzne).

 

Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt poza nami nie wie, co robimy.
- Stuart Henderson

 

Zapis na szkolenie

 1. Znalezienie odpowiedniego dla siebie szkolenia
 2. Wybierz odpawiadający Ci termin klikając "wybierz"
 3. Uzupełnij krótki formularz zapisu
 4. Wyraź zgodę i kliknij "zapisz się"
 5. Potwierdzenie zapisu otrzymasz automatycznie na maila
 6. Poczekaj na kontakt z firmą szkoleniową, która będzie prowadziła wybrane przez Ciebie wydarzenie

 

Sukces przychodzi jedynie do tych którzy działają, podczas gdy pozostali oczekują jego nadejścia.
- Thomas Alva Edison

 

Naszą misją jest łączenie potrzeb osób poszukujących szkoleń oraz wykwalifikowanych trenerów i firmy oferujące szkolenia. 

Bazując na doświadczeniu oferujemy pełen profesjonalizm i zaangażowanie w każdy projekt. Nasze działania dopasowujemy indywidualnie do unikalnych potrzeb i oczekiwań Partnera Szkoleniowego – Jesteśmy tutaj dla Was!