FAQ

W TEJ SEKCJI ZNAJDZIESZ ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 

 1. CZY PORTAL SZKOLENIOWY I KORZYSTNIE Z NIEGO JEST BEZPŁATNE?

  Tak, jest całkowicie darmowe.

  Nasza baza szkoleń zawiera: szeroki wachlarz kursów, szkoleń, warsztatów i webinarów z możliwością bezpośredniej rezerwacji miejsca na wybrane wydarzenie w ustalonym terminie. Przejrzysta i łatwa do obsługi wyszukiwarka szkoleń ułatwi poruszanie się po serwisie. Podnoszenie kwalifikacji zawodowych z naszą pomocą będzie dużo prostsze i oszczędne zarówno w stosunku do czasu i finansów. Warto  również skorzytać z zamieszczanych przez firmy szkoleniowe oraz coachów artykułów edukacyjnych, które w przyjemny sposób wprowadzą Was w interesujące tematyki.
   

 2. CHCĘ STARAĆ SIĘ O DOFINANSOWANIE DO SZKOLENIA / SZKOLEŃ – CO ZROBIĆ?

  W razie chęci zapisu na kurs który chcecie Państwo spróbować objąć dofinansowaniem (szkolenia prowadzone przez jedna firmę lub parę szkoleń prowadzonych przez różne firmy) proszę najpierw o wiadomość poprzez czat lub formularz kontaktowy a postaram się pomóc. Sprawdzimy możliwości i dopasujemy strategię działania.


   
 3. JAK ZGŁOSIĆ CHĘĆ UCZESTNICTWA NA SZKOLENIU?

  To bardzo łatwe - wystarczą 4 proste kroki. Każde szkolenie posiada listę aktualnie dostępnych terminów. Z listy szkoleń  wybierz interesujące Cię wydarzenie i kliknij klawisz „ZAPISZ SIĘ”. Następnie wybierz dogodny dla siebie termin i potwierdz wybór poprzez kliknięcie klawisza „WYBIERZ”. Teraz juz tylko uzupełnij „FORMULARZ ZAPISU” podając swoje dane kontkatowe tak aby wybrana firma mogła się z Tobą skontaktować w celu omówienia szczegółow
  oraz finalnie kliknij „ZAPISZ SIĘ”. Rezerwacja miejsca na kurs jest całkowicie darmowa - płacisz jedynie za wybrane wydarzenie. Brawo ! Twoja część - wykonana! Teraz automatycznie na podaną skrzynkę e-mailową firmy zostanie wysłane potwierdzenie zapisu na szkolenie.

   
 4. JAKIE, SĄ ZASADY WSPÓŁPRACY SERWISU Z FIRMAMI SZKOLENIOWYMI, TRENERAMI I INSTYTUCJAMI OFERUJĄCYMI SZKOLENIA?

  Wszyscy, którzy chcą zaprezentować swoją ofertę szkoleniową na serwisie mają do wyboru jeden z trzech głównych pakietów współpracy. Dodatkowo można dobrać do pakietu opcję dotyczącą szkoleń z dofinansowaniem. Każdy pakiet współpracy zawiera różne opcje reklamy i promocji oferty oraz zawierany jest na podstawie umowy na okres 1 roku. Dokładna rozpiska poszczególnych pakietów oraz cen znajduje się w zakładce OFERTA (po najechaniu kursorem na poszczególne opcje pokaże się szczegółowy opis).


   
 5. JAK ZAREJESTROWAĆ FIRMĘ W SERWISIE?

  Zgłoszenie firmy rozpoczyna się poprzez kontakt telefoniczny, e-mailowy, czatowy lub formularz kontaktowy (poprzez wybrany kanał należy zgłosić chęć dołączenia do serwisu). W odpowiedzi otrzymają Państwo informację jakie dane firmy należy podać do rejestracji. Administrator po wprowadzeniu danych przesyła do Państwa e-maila z prośbą o ustawienie własnego hasła do serwisu. Po tych krokach stają się Państwo naszymi PARTNERAMI i od tej pory można w pełni korzystać z promocji i reklamy dotyczącej wybranego pakietu współpracy.


   
 6. JAKIE OPCJE Z POZIOMU ZARZĄDZANIA OGŁOSZENIAMI I REKLAMAMI WPROWADZA FIRMA SZKOLENIOWA A JAKIE ADMINISTRATOR NA SERWISIE?

  Partnerzy po zalogowaniu na panel serwisu samodzielnie wprowadzają nieograniczona liczbę szkoleń i terminów uważnie uzupełniając formularz. Wprowadzone wydarzenia trafiają do akceptacji przez administratora celem weryfikacji treści. Wchodząc na „listę dodanych szkoleń” macie Państwo podgląd wszystkich wprowadzonych kursów z możliwością edycji terminów.

  Administrator wprowadza dla Partnera zgodnie w wybranym przez niego pakietem współpracy: artykuły branżowe, banery reklamowe „NAJLEPSZE OFERTY” oraz „PROMOWANE” szkolenia.