FAQ

W TEJ SEKCJI ZNAJDZIESZ ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 

 1. CZY KORZYSTNIE Z SERWISU JEST BEZPŁATNE?

  Tak, jest całkowicie darmowe.

  Pełny zakres możliwości serwisu jest do Państwa dyspozycji: wyszukiwarka szkoleniowa, artykuły trenerskie, artykuły o dofinansowaniach oraz bezpośrednia rezerwacja miejsca na szkolenie.
   

 2. CHCĘ STARAĆ SIĘ O DOFINANSOWANIE DO SZKOLENIA – CO ZROBIĆ?

  W razie chęci zapisu na kurs który chcecie Państwo spróbować objąć dofinansowaniem (szkolenia prowadzone przez jedna firmę lub parę szkoleń prowadzonych przez różne firmy) proszę najpierw o wiadomość poprzez czat lub formularz kontaktowy a postaram się pomóc. Sprawdzimy możliwości i dopasujemy strategię działania.

   
 3. JAK ZGŁOSIĆ CHĘĆ UCZESTNICTWA NA SZKOLENIU?

  Wystarczy przy wybranym szkoleniu kliknąć opcję „ZAPISZ SIĘ” . Następnie wybrać odpowiadający termin i kliknąć „WYBIERZ”, kolejno uzupełnić „FORMULARZ ZAPISU” oraz finalnie kliknąć „ZAPISZ SIĘ”. Automatycznie na podaną skrzynkę e-mailową zostanie wysłane potwierdzenie zapisu na szkolenie. Na podstawie podanych danych kontaktowych firma szkoleniowa prowadząca dany kurs skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia szczegółów dotyczących uczestnictwa w zaplanowanym wydarzeniu.

   
 4. JAKIE, SĄ ZASADY WSPÓŁPRACY SERWISU Z FIRMAMI SZKOLENIOWYMI, TRENERAMI I INSTYTUCJAMI OFERUJĄCYMI SZKOLENIA?

  Wszyscy, którzy chcą zaprezentować swoją ofertę szkoleniową na serwisie mają do wyboru jeden z trzech głównych pakietów współpracy. Dodatkowo można dobrać do pakietu opcję dotyczącą szkoleń z dofinansowaniem. Każdy pakiet współpracy zawiera różne opcje reklamy i promocji oferty oraz zawierany jest na podstawie umowy na okres 1 roku. Dokładna rozpiska poszczególnych pakietów oraz cen znajduje się w zakładce OFERTA (po najechaniu kursorem na poszczególne opcje pokaże się szczegółowy opis).

   
 5. JAK ZAREJESTROWAĆ FIRMĘ W SERWISIE?

  Zgłoszenie firmy rozpoczyna się poprzez kontakt telefoniczny, e-mailowy, czatowy lub formularz kontaktowy (poprzez wybrany kanał należy zgłosić chęć dołączenia do serwisu). W odpowiedzi otrzymają Państwo informację jakie dane firmy należy podać do rejestracji. Administrator po wprowadzeniu danych przesyła do Państwa e-maila z prośbą o ustawienie własnego hasła do serwisu. Po tych krokach stają się Państwo naszymi PARTNERAMI i od tej pory można w pełni korzystać z promocji i reklamy dotyczącej wybranego pakietu współpracy.

   
 6. JAKIE OPCJE Z POZIOMU ZARZĄDZANIA OGŁOSZENIAMI I REKLAMAMI WPROWADZA FIRMA SZKOLENIOWA A JAKIE ADMINISTRATOR NA SERWISIE?

  Partnerzy po zalogowaniu na panel serwisu samodzielnie wprowadzają nieograniczona liczbę szkoleń i terminów uważnie uzupełniając formularz. Wprowadzone wydarzenia trafiają do akceptacji przez administratora celem weryfikacji treści. Wchodząc na „listę dodanych szkoleń” macie Państwo podgląd wszystkich wprowadzonych kursów z możliwością edycji terminów.

  Administrator wprowadza dla Partnera zgodnie w wybranym przez niego pakietem współpracy: artykuły branżowe, banery reklamowe „NAJLEPSZE OFERTY” oraz „PROMOWANE” szkolenia.